- KINGSTON

Цена
€60 36 / 118 05 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
https://www.kingston.com/unitedkingdom/en/memory-cards/canvas-select-plus-sd-card-sds3?capacity=512gb
Capacity
512GB
Form factor
exFAT
Class
Class 10, UHS-I, U1/U3, Video Class 10/30
Speed
150MB/s read, UHS-I speed class, U3, V30
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Capacity | 512GB |
| Vendor_url | https://www.kingston.com/unitedkingdom/en/memory-cards/canvas-select-plus-sd-card-sds3?capacity=512gb |
| Form Factor | exFAT |
| Class | Class 10, UHS-I, U1/U3, Video Class 10/30 |
| Speed | 150MB/s read, UHS-I speed class, U3, V30 |
| Тегло | 0.01кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип карта | SD |
| Капацитет (GB) | 512 |
| Скорост на четене (MB/s) | 100 |
| Клас на скорост | UHS-I U3 |
| Скорост на запис (MB/s) | 85 |
| App Performance клас | A1 |
| Включен адаптер | Не |
| Водоустойчива | Да |
| Работна температура | -25°C до 85°C |
| Тегло | 0.01кг |
Kingston 512GB Canvas Select Plus SD Карта Памет (SDS3/512GB)
Разширете своето хранилище с Kingston 512GB Canvas Select Plus SD карта, проектирана за висок капацитет и надеждна производителност. Идеална за заснемане на Full HD видеа и висококачествени снимки, тя предлага бързи трансферни скорости, за да поддържа ефективен работен процес.
Ключови Предимства
- Голям Капацитет — 512GB пространство за хиляди снимки и часове видео.
- Бързи Скорости на Трансфер — Скорост на четене до 100 MB/s и запис до 85 MB/s за бърз трансфер на файлове.
- Издръжлив Дизайн — Водоустойчива, удароустойчива и рентген-устойчива за защита на данни във всяка среда.
- Клас на Скорост — UHS-I U3 и V30 гарантират плавно записване на 4K видео.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип карта | SD |
| Капацитет | 512 GB |
| Скорост на четене | 100 MB/s |
| Скорост на запис | 85 MB/s |
| Клас на скорост | UHS-I U3 / V30 / Class 10 |
| App Performance клас | A1 |
| Водоустойчива | Да |
| Работна температура | -25°C до 85°C |
Какво има в кутията
- Kingston 512GB SD карта
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







